מתנות כתמריץ יוצרות מוטיבציה …

מתנות כתמריץ יוצרות מוטיבציה …

מתנות כתמריץ יוצרות מוטיבציה …
מתנות אלו נועדו לעלות חיוך על פניהם של העובדים ולהביע את הערכתכם על עבודתם המסורה.  

מתנות כתמריץ יוצרות מוטיבציה בקרב העובדים בעסק
כיום חברות רבות מעניקות לעובדים מתנות לא רק בחגים וימי הולדת, אלה כאות הוקרה והערכה על עבודתו המסורה של העובד. האם מתנות אלו באמת תורמות לתפקוד יעיל ושיפור ביצועי העובדים? מחקרים רבים מוכחים – שכן!
הרי הוצאה זו נראית כהוצאה חד צדדית של המעסיק, אך מחקרים מוכיחים כי ההשפעה החיובית וההרגשה של הענקת מתנה לעובד, הינה השפעה הנשמרת לטווח ארוך. כאשר המעסיק תורם להגברת תחושת השייכות של העובד לעסק או לחברה, הענקת המתנה לעובד מראה על התייחסות אישית והערכה שלא תסולא בפז.

איך בוחרים מתנה לעובדים?
בחירת המתנות חייבת היות מקורית והבחירה חייבת להיות מוקפדת במיוחד, וזאת מאחר ובחירה לא נאותה של מתנה, יכולה לפגוע במוניטין ובתדמית של החברה.
בראש ובראשונה קובעים מי הנמענים ומה טווחי הגיל שלהם. אם מדובר באחוז גבוה של עובדים צעירים, ניתן לבחור גימיקים וגאדג'טים מדליקים, מוצרי פרסום ועוד. אם מדובר במתנות ימי הולדת, תוכלו לפצל את הבחירה ולבחור לנשים מתנה המתאימה להן, ולגברים מתנה אחרת.

הגדרת תקציב למתנה
בבחירת המתנות יש להגדיר תקציב אישי מראש, מה שיכול להקל עליכם את הבחירה. בחירת מתנה יקרה מדי יכולה לפגוע בתקציב החברה, ואף לעיתים יכולה להתפרש לא נכון על ידי המקבלים כשוחד. כמו כן, ניסיון לקצץ בעלויות המתנות יכול לגרום לרושם זול, בלתי מקצועית ואי אכפתי מצד החברה, לכן יש לפעול בשיקול דעת ולהתייעץ עם צוות אתר – Ground Zero, אשר יתאימו לכם את המתנה המתאימה ביותר לתקציבכם.

מתנות למצטיינים
כיום חברות רבות מעוניינות לשמור על אווירה חיובית ותחרותית בקרב העובדים, במיוחד אם מדובר בחברת מכירות המוכרת מוצרים שונים, חברות אלו מעוניינות לשפר את מכירות החברה ובכך מציעות לעובדים יעדים מסוימים כאשר מי שמתמיד ומגיע אליהם יקבל "צ'ופר". דבר זה יוצר עניין בקרב העובדים להגיע ליעדם ולקבל את הצ'ופר. תחרויות אלו מקובלות בחברות רבות וניתן למצוא מגוון מתנות מדליקות אשר יפתיעו את העובדים ויגרמו להם למכור כמה שיותר ולקבל את הצ'ופר.

מתנות לתמריץ העובדים לא צריכות להיות יקרות מידי
כיום אין צורך להשקיע מאות שקלים על מתנה, אמנם, חשוב לזכור שהיא צריכה להיות שימושית ומרשימה כאחת. ניתן אף לרכוש מתנות שהם סוג של "מוצרי פרסום" ועליהם לוגו החברה כמו – גימיקים וגאדג'טים שונים עם לוגו החברה, ובכך הרווחתם גם עובד מרוצה וגם פרסום לחברה.
זכרו כי – הענקת מתנה לעובד הינה סוג של "לחיצת יד" בין המעסיק לעובד ליצירת דרך נעימה של שותפות ואכפתיות שתורמת לשני הצדדים. לעובד- היא תורמת העלאת תחושת השייכות לארגון ותחושת הסיפוק ממקום עבודתו, ולמעסיק זוהי דרך מצוינת  להבעת הערכתו לעובד המסור.

הצורות השונות בהן ניתן לרכוש מוצרי פרסום ומתנות לעובדים
את המתנות לעובדים ניתן לרכוש במספר דרכים:
1. להגיע פיזית לחנויות שונות ולרכוש – שזוהי אופציה נהדרת, אך גוזלת זמן יקר וכפי שאתם יודעים "זמן שווה כסף".
2. לרכוש מתנות דרך אתר האינטרנט – הרכישה נעשית בקלות רבה תוך כדי חיסכון של זמן יקר.

כיום אין צורך כלל וכלל לצאת מהמשרד בכדי לרכוש מתנות לחג או לכל אירוע אחר. רכישת מתנות דרך אתר האינטרנט הינה דרך מצוינת החוסכת זמן יקר. המבחר כיום הינו מבחר עשיר של מתנות המוצעות באתר, ותוכלו בקלות לבחור את התקציב האישי שלכם ולאחר מכן לבחור את המתנה הרצויה. צוות האתר החברה, עומד לרשותכם בכל התלבטות ובכל שאלה. אנו נתאים לכם את המתנות המקוריות ביותר בהתאם לתקציב האישי שלכם.
המתנות המוצעות באתר, הינן מתנות המתאימות למגוון מטרות החל ממתנות יום הולדת, מתנות לחג, לעובדים מצטיינים ועוד.
אנו מקפידים לגוון את המתנות בכדי שתוכלו לבחור את המתנה המתאימה לעובדים ולגוון כמה שיותר בבחירתכם  וזאת כדי לפשט את העניין ולהפוך את נושא מתנה לעובד שהינה הוצאה ועניין שמלווה את המעסיק כל השנה – לנושא פשוט וקל, המתנה לעובד אמורה להיות פרקטית ושימושית שתלווה אותו לטווח ארוך, ובסופו של דבר העובד יהיה מרוצה ממנה.

חדשנות ומקוריות במקרה זה – הוא שם המשחק!!