כוסות נייר ממותגות- קטן אבל בתודעה

כוסות נייר ממותגות- קטן אבל בתודעה

חברות רבות משקיעות סכומי עתק במסעות פרסום במדיות השונות למען שיווק בית העסק שלהם, קמפיינים עתירי תקציב וממון, אך שוכחים פרט קטן, את העובדה שדווקא אמצעי השיווק היומיומיים יותר, הקטנים יותר, חודרים לתודעה לא פחות מכל קמפיין פרסום בראש חוצות. המוצרים הקטנים הם אלה הנצרכים על בסיס קבוע ומשאירים את חותמם השיווקי על כל לקוח פוטנציאלי. עטים ממותגים, תחתיות, משטחים לעכבר וכן כוסות נייר ממותגות. אז נכון שהן הולכות לפח לאחר השתייה אבל עד שזה קורה, מישהו כבר שתה מהן וראה את הלוגו שהתנוסס על גבי הכוסות, לתודעה זה כבר בטוח נכנס. מעבר לכך, כאשר אדם לוקח כוס ממותגת איתו למקום אחר, גם שם נחשף קהל ללוגו שעל גבי הכוס הממותגת וכן הלאה. פרסום כבר אמרנו?

כוסות נייר עם לוגו- מיתוג ששומר על הסביבה
כוסות ממותגות לעולם יהיו על גבי נייר, כלומר, ידידותיות לסביבה שכן, מן הסתם קל יותר להדפיס על חומר גלם שכזה מאשר על פלסטיק וכן עלויות חומר הגלם נמוכות יותר וכן הנייר שעליו מודפס הלוגו והדיו הינם חומרים לא רעילים שניתן למחזר ועל כן אינו מזהם סביבתית או חלילה אישית.

ישנן חברות אשר מתמחות בהדפסה על כוסות ומספקות גם את הכוסות וגם את הדפסת הלוגו וישנן חברות אשר ניתן לספק להן כוסות קנויות והן דואגות רק להדפסה עצמה.
חברה שלוקחת עצמה ברצינות
חברה אשר משתמשת בשירות הדפסה על כוסות נייר ממותגות, נתפסת כחברה שלוקחת עצמה ברצינות, חברה שבה סולידריות צוותית ומעבר ללקוחות החברה ומי שנכנס בשעריה, גם עובדי החברה שותים בכוסות הממותגות ואיפשהו עובדה זאת מחזקת את הביחד שבחברה, כך שכיום ניתן לראות חברות רבות אשר מפיקות כוסות נייר ממותגות, כמו לדוגמא חברות הסלולר השונות, בנקים שונים, מותגי מזון ועוד.

כוסות מותאמות לאירועים
מעבר לפן הפרסומי, כוסות נייר ממותגות החלו להיות חלק בלתי נפרד מאירועים כגון אירועי חברה, כנסים, אירועים משפחתיים ועוד. כך שאם בחתונת הזהב של ההורים שלכם תרצו להפיק מזכרת נהדרת, חישבו על הדפסת כוסות. גם אם הם יימצאו את עצמן בפח, המזכרת והגימיק כבר עשו את שלהם. מאידך, חברה אשר מדפיסה על כוסות נייר ממותגות, או /ו אולמות אירועים יכולים לפרסם את עצמם על ידי שיווק כוסות שכאלה לאירועים פרטיים ועל כן, גם כאן אפשר להכניס את אלמנט הפרסום והשיווק.

לסיכום
שימוש בכוסות נייר מודפסות עם לוגו החברה הוא אמצעי פרסום זול, זמין, בעל תפוצה רחבה לקהל יעד מאוד מסוים וגם ידידותי לסביבה ועל כן תופס תאוצה בכל רגע, אז אם אתה בעל חברה ועוד אין לך כוסות נייר עם מיתוג החברה, הגיע הזמן שתתחיל להכיר את הנישה הזאת ואת אפיק הפרסום הקטן – גדול הזה.