בחירה נכונה של מתנות – הכיצד?

בחירה נכונה של מתנות – הכיצד?

בחירה נכונה של מתנות לעובדים או ללקוחות, הן המפתח! כיום כל בעל עסק יודע כי עובדי החברה הינם המנוע האמיתי שמפעיל את בית העסק מדי יום. מעבר למתנות שמקבלים העובדים בחגי ישראל או בימי הולדת כמקובל במשק, ישנם הרבה בתי עסק וחברות אשר מקדישות תשומת לב מרבית לעובדיהם ומשתדלים לשמור על מורל העובדים גבוה כל השנה ולא רק בחגים.

מתנות כתמריץ בקרב העובדים בעסק
מתנות לעובדים הן ללא ספק סוג של תמריץ לעובדי החברה ואף רואים בקבלת המתנה סוג של הבעת תודה והוקרה על עבודתם המסורה, מעבר לכך ישנן חברות כמו חברות מכירות או מוקדי שירות לקוחות המונות מספר רב של עובדים אשר מבצעות תחרויות כדי לעורר עניין ולתגמל עובדים המגיעים ליעדים מסוימים, וכך ליצור אווירה תחרותית במוקדים או בסביבת העבודה. בתחרויות מסוגים אלו, לרוב מעסיקים בוחרים לתת לעובדים מצטיינים או לעובדים מובילים ימי כיף או פרסים שווים במיוחד.

הזדמנות מצוינת לפרסום העסק
ההזדמנות שעליה אנו מדברים היא הזדמנות פרסום ומיתוג העסק על ידי נתינת מוצרי פרסום שימושיים לעובדי החברה על ידי הטבעת לוגו או דבר פרסומי אחר על המוצרים. צעד כזה הינו צעד נבון אשר משרת שתי מטרות – גם להוציא את העובד שבע רצון וגם למתג את החברה לדוגמא- חברות תקשורת או חברות אינטרנט, יכולות להעניק לעובדי החברה גאדג'טים שונים ועליהן מוטבע לוגו החברה, כך כל מי שנחשף אליו יכול להתרשם שמדובר בחברה רצינית.

איך זה עובד?

בעל חברה או בעל עסק המעוניין בהענקת מתנות לעובדים יכול לפנות לחברת – Ground Zero ולקבל מידע לגבי מוצרים שונים שניתן יהיה לרכוש לצורך תמריץ לעובדי החברה. אנו נציע עבורכם מגוון שלם של מתנות סמליות כמו – שעוני קיר או גדג'טים חדשים אשר פותחו ממש לאחרונה. בנוסף, תוכלו להתרשם ממגוון מתנות אשר מופיעות באתר החברה ולבחור את התקציב האישי שלכם הדרוש עבור המתנה.

חדשנות וייחודיות
בנוסף לתחום הפרסום, חברתנו מייבאת ומשווקת מתנות ומוצרים ייחודיים ביותר במגוון תחומים שונים. באתר החברה תוכלו למצוא גאדג'טים חדישים ביותר בתחומים שונים ופיתוחים מדליקים אשר יקנו למקבל את המתנה הרגשה ייחודית וירגיש שקיבל יש את המוצר החדיש ביותר בתחומים שונים.  בין המוצרים החדישים בחברתנו, תוכלו למצוא – מוצרי USB, גימיקים, גאדג'טים, מוצרי טקסטיל, סמלים ומחזיקי מפתחות, כלי בית, מוצרים לרכב, ציוד למחנאות ונופש, מכשירי כתיבה ואבזור המשרד, שעונים ועוד מוצרים שונים ומגוונים לבחירתכם.

מחירים נוחים לכל בית עסק
היתרון וערך מוסף שלנו הינם מחירים אטרקטיביים ומוצרים מיוחדים לפי הזמנה והתאמה אישית לצורכי כל לקוח. טרם בחירת המתנות לעובדים, יש להגדיר תקציב אישי מראש, דבר זה יכול להקל עליכם באופן משמעותי את הבחירה. שהרי בחירת מתנה יקרה מדי יכולה במובן מסוים לפגוע בתקציב החברה. כמו כן, מתנה בתקציב נמוך יכולה לעיתים לגרום לרושם זול בקרב העובדים. אז מה עושים? כאשר בוחרים מתנה ייחודית ומרשימה העונה לצרכים קריטיים כמו – מטען נייד לטלפון נייד, אומנם מדובר במתנה פשוטה ולא יקרה – אך היא פרקטית ומרשימה ועונה על צורך מסוים ומתאימה לכל אחד.

בכל מקרה, ניתן לצור קשר עם צוות אתר – Ground Zero, נציגי החברה יתאימו עבורכם את המתנה המתאימה והפרקטית ביותר על פי התקציב האישי שלכם.

הצורות השונות בהן ניתן לרכוש מוצרי פרסום ומתנות לעובדים
ישנן חברות רבות מעניקות לעובדים שוברים וכרטיסים שונים המיועדים לרכישת מוצרים ברשתות גדולות, אך שוברים אלו נעשו משעממים לאור העובדה כי הינם מגבילים את העובדים לרכוש בחניות מסוימות ובנוסף לכך, יש משהו אישי יותר ברכישת מתנה אשר הושקע עליה מחשבה רבה לנוחיות העובד.

היתרונות ברכישת מתנות דרך אתר האינטרנט
כיום אין צורך כלל וכלל לצאת מהמשרד בכדי לרכוש מתנות לחג או לכל אירוע אחר. רכישת מתנות דרך אתר האינטרנט הינה דרך מצוינת החוסכת זמן יקר. המבחר באתר הינו מבחר עשיר של מתנות המוצעות, תוכלו בקלות לבחור את התקציב האישי שלכם ולאחר מכן לבחור את המתנה הרצויה.
באתר – Ground Zero, תוכלו למצוא מגוון רב של מתנות שימושיות וחדשניות אשר יפתיעו לטובה את עובדי החברה כמו – גימיקים מדליקים, גאדג'טים שווים, מוצרי טקסטיל, מוצרי USB, מכשירי כתיבה ואבזור מדליק למשרד ועוד מוצרים שונים המוצעים לרשותכם באתר. ללא ספק רכישת מתנות שימושיות ומקוריות אלו יעניקו לעובדים תחושה אחרת. באתר החברה תוכלו למצוא מתנות לכל מטרה הן לימי הולדת, לחגים, לתחילת שנה, לימי גיבוש, מתנות למצטיינים ועוד מתנות מסוגים שונים לשלל מטרות שונות בארגון.
לסיכום:
בחירה נכונה וראויה של מוצרי פרסום, בכל ההיבטים החשובים והרלוונטיים לבית העסק הכולל בחירה קפדנית של איכות המוצר, סוג המוצר, עיצוב, הטבעת לוגו החברה וכו' תסייע לכם בקידום המכירות ובהגדלת נתח השוק ומיתוג החברה. בבחירת החברה עליכם לוודא כי אכן מדובר בחברה מקצועית ומיומנת אשר מחדשת את מוצריה לעיתים קרובות אשר ייתן לכם בחירה מרובה וסייע לכם לבחור את המתנות המקוריות ביותר לעובדי החברה.

זכרו כי בסופו של דבר הנוסחה היא די פשוטה, תפנקו את העובדים במתנות, הם יפנקו אתכם בתפוקה מעולה בעבודה. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר למתנה המקורית ביותר.